Silna i Piękna

Baner_Silna_i_Piekna2-dniowe warsztaty z makijażu oraz komunikacji z autoprezentacją

Skuteczna komunikacja i autoprezentacja jest kluczem do sukcesu, łączymy je z perfekcyjnym makijażem na 2-dniowym warsztacie.

Dzień 1

"Mój perfekcyjny makijaż” -  warsztaty dla Pań, które pragną dowiedzieć się jak wykonać perfekcyjny makijaż dzienny, biznesowy i na specjalną okazję. Każda z Was będzie miała okazję samodzielnie testować prezentowane techniki (oddzielne stanowisko dla każdej z Pań). Podczas warsztatu udostępnione będą kosmetyki oraz pędzle. Pracujemy na kosmetykach i pędzlach uznanych marek (MAC, Inglot, Melkior Professional, Anastacia Beverly Hills, Zoeva itp.). Zachęcamy także do przyniesienia na zajęcia własnch kosmetyków, aby wizażystka podpowiedziała co warto mieć w swojej kosmetyczce, jakie kolory cieni i pomadek są dla nas najlepsze, jaki kosmetyk powinnyśmy mieć zawsze w torebce, a który z kosmetyków podarować koleżance.

Dzień 2

Warsztat z komunikacji i autoprezentacji

Właściwa komunikacja i autoprezentacja jest kluczem do sukcesu.

Jak porozumiewać się, by podkreślać swoje kompetencje i umiejętności? Jaki jest twój styl komunikacji i jak możesz go wykorzystać w różnych sytuacjach? By odpowiedzieć  na powyższe pytania określisz swój styl porozumiewania się oraz poznasz skuteczne narzędzia komunikacji m.in. w sytuacji przyjmowania nowych zadań. Dowiesz się, jak wyrażać opinie i przyjmować krytykę ze strony innych. W trakcie warsztatów nauczysz się także w jaki sposób prezentować swoje  mocne strony oraz jak umiejętnie korzystać z komunikacji niewerbalnej.


Czytaj dalej

Szkolenie. Dla Ciebie. Na miarę.

Zarówno szkolenia otwarte jak i zamknięte (dedykowane) oraz coaching prowadzimy z zakresu szeroko pojętej komunikacji społecznej, zarządzania zasobami ludzkimi oraz podnoszenia kompetencji medialnych i wizerunkowych w organizacjach.


Czytaj dalej

Szkolenia otwarte - zapraszamy

Zapraszamy do zapozniania się z tematyką szkoleń otwartych organizowanych przez Mindflow:


Czytaj dalej

Opinie klientów

Paulina

Wiedza osoób prowadzących była na wysokim poziomie, przekazywana uczestnikom szkolenia w ciekawy sposób. Podczas spotkania panowała miła, przyjazna atmosfera. Treści wyniesione ze szkolenia pozwoliły mi na usystematyzowanie mojej wiedzy i pozwoliło ją poszerzyć o kilka nowych zagadanień (choć uważam, że tych mniej znanych, bardziej wyszukanych zagadnień mogło być więcej). Widać było duże zaangażowanie szkoleniowców, wielu uczestników także wykazywało się aktywnością, jednakże rozproszenie uczestników po sali nie sprzyjało pełnemu zaangażowaniu. Oczywiście ogólnie szkolenie oceniam bardzo pozytywnie, powyższe "ale" nie są krytyką tylko osobistym odczuciem. Życzę dalszych sukcesów i pozdrawiam.

Więcej opinii

Dane kontaktowe

office@mkcommunications.pl