Marketing Meeting 7

MKCommunications i "IMAGINE" zapraszają do dyskusji o nowych mediach, komunikacji i PR w Internecie. Nasi prelegenci w marcu to Barbara Helman z Sataku oraz Wojciech Gajewski.


Czytaj dalej

Marketing Meeting 6

MKCommunications i "IMAGINE" zapraszają do dyskusji o nowych mediach, komunikacji i PR w Internecie. Nasi prelegenci w lutym to Magdalena Szmidt oraz Maciej Dziedzic.


Czytaj dalej

Marketing Meeting 5

MKCommunications i "IMAGINE" zapraszają do dyskusji o nowych mediach, komunikacji i PR w Internecie. Nasi styczniowi prelegenci to Monika Czaplicka i Piotr Iwanicki.


Czytaj dalej

Marketing Meeting 4

MKCommunications i "IMAGINE" oraz Gazeta.pl i Listonic zapraszają do dyskusji o nowych mediach, komunikacji i PR w internecie. Spotykamy się 20 listopada o godz. 18.00 w łódzkim Klubie DOM, ul. Piotrkowska 138/140.


Czytaj dalej

Marketing Meeting 3

MK Communications zaprasza do dyskusji o nowych mediach, komunikacji i PR w internecie. Spotykamy się 21 października o godz. 19.00 w łódzkim Klubie DOM, ul. Piotrkowska 138/140.


Czytaj dalej

Marketing meeting 2 Łódź

MK Communications zaprasza do dyskusji o nowych mediach, komunikacji i PR w internecie. Spotykamy się 18 września o godz. 18.00 w łódzkim Klubie DOM, ul. Piotrkowska 138/140.

Wstęp bezpłatny!


Czytaj dalej

<12

Opinie klientów

Paulina

Wiedza osoób prowadzących była na wysokim poziomie, przekazywana uczestnikom szkolenia w ciekawy sposób. Podczas spotkania panowała miła, przyjazna atmosfera. Treści wyniesione ze szkolenia pozwoliły mi na usystematyzowanie mojej wiedzy i pozwoliło ją poszerzyć o kilka nowych zagadanień (choć uważam, że tych mniej znanych, bardziej wyszukanych zagadnień mogło być więcej). Widać było duże zaangażowanie szkoleniowców, wielu uczestników także wykazywało się aktywnością, jednakże rozproszenie uczestników po sali nie sprzyjało pełnemu zaangażowaniu. Oczywiście ogólnie szkolenie oceniam bardzo pozytywnie, powyższe "ale" nie są krytyką tylko osobistym odczuciem. Życzę dalszych sukcesów i pozdrawiam.

Więcej opinii

Dane kontaktowe

office@mkcommunications.pl