Marketing Meeting 16

Zapraszamy na kolejne spotkanie Marketing Meeting. Więcej szczegółów już wkrótce.


Czytaj dalej

Idea Marketing Meeting

MMMK Communications wraz z Mindflow jest pomysłodawcą cyklicznych spotkań Marketing Meeting organizowanych  od 4. lipca 2013 roku w Łodzi. Spotkania poświęcone są szeroko pojętym działaniom marketingowym, PR-wym i komunikacyjnym w nowych mediach oraz mediach tradycyjnych. Spotkania mają charakter otwarty, a na każde zapraszani są - w roli prelegentów - specjaliści z różnych branż. Ideą spotkań z jest poszerzanie wiedzy (dwie merytoryczne prezentacje oparte o case study), wymiana doświadczeń ale również nawiązywanie ciekawych i wartościowych znajomości w oparciu o networking.


Czytaj dalej

Marketing Meeting 15

MKCommunications, IMAGINE oraz Ewelina Choroba zapraszają na 15 edycję Marketing Meeting Łódź. Zapraszamy do dyskusji o mediach w Internecie, marketingu i PR.

Tym razem prelegentami będą sami Panowie:

1. Rafał Skarżyński - Specjalista e-commerce, freelancer. Obecnie współpracuje m.in. z koszulkowo.com gdzie odpowiada za SEM. Prywatnie wredny człowiek.

Temat: Twitter - od zera do Sotrendera!

2. Piotr Kowalski
Właściciel agencji content marketingowej PressToRead oraz „pan od mediów” w Jadezabiore.pl. Dużo pisze, mało mówi, więc prezentacja może być ciekawa :)

Temat: Sharing economy na monitorowanym, czyli jak wyłapać klienta, który chce się dzielić?...
Wykorzystanie narzędzi do monitoringu internetu w działalności firm funkcjonujących w modelu sharing economy.

 


Czytaj dalej

Marketing Meeting 14

14 edycja Marketing Meeting Łódź odbyła się 28 stycznia 2014 roku w Klubie DOM na OFF Piotrkowska w Łodzi.

 


Czytaj dalej

Marketing Meeting 11

MKCommunications, "IMAGINE" oraz Ewelina Choroba zapraszają do dyskusji o nowych mediach, komunikacji i PR w Internecie. Nasi prelegenci w październiku to Grzegorza Miecznikowskiego z Prowly oraz Natalia Ircha z Fine Performance.


Czytaj dalej

Urodzinowy Marketing Meeting 10

MKCommunications i "IMAGINE" zapraszają do dyskusji o nowych mediach, komunikacji i PR w Internecie. Tym razem poza prelekcjami będą także warsztaty, tort urodzinowy i wiele innych atrakcji


Czytaj dalej

12>

Opinie klientów

Paulina

Wiedza osoób prowadzących była na wysokim poziomie, przekazywana uczestnikom szkolenia w ciekawy sposób. Podczas spotkania panowała miła, przyjazna atmosfera. Treści wyniesione ze szkolenia pozwoliły mi na usystematyzowanie mojej wiedzy i pozwoliło ją poszerzyć o kilka nowych zagadanień (choć uważam, że tych mniej znanych, bardziej wyszukanych zagadnień mogło być więcej). Widać było duże zaangażowanie szkoleniowców, wielu uczestników także wykazywało się aktywnością, jednakże rozproszenie uczestników po sali nie sprzyjało pełnemu zaangażowaniu. Oczywiście ogólnie szkolenie oceniam bardzo pozytywnie, powyższe "ale" nie są krytyką tylko osobistym odczuciem. Życzę dalszych sukcesów i pozdrawiam.

Więcej opinii

Dane kontaktowe

office@mkcommunications.pl