Czym jest coaching?

Coaching to metoda pracy wspierają…ca pojedyncze osoby lub całe organizacje w realizacji ich celów. Coach nie mówi Klientowi, co ma robić ani nie podejmuje aktywności za Klienta, ale w umiejętny sposób prowadzi Klienta, aby ten znalazł najlepsze rozwiązanie, podjąć najbardziej odpowiednią decyzją, a następnie zmotywowany i zmobilizowany przeszedł do efektywnego działania. Coaching to sposób na przezwyciężenie osobistych barier i osiąganie celów dzięki wspierającej relacji.


Czytaj dalej

Jak coachujemy

Nie wartościujemy, nie oceniamy działań ale wspieramy naszych klientów, aby osiągali cel jaki zamierzyli. Budujemy relację opartą o wzajemny szacunek i równość. Doceniamy i stawiamy wyzwania w sposób zrównoważony i elastyczny. Stosujemy  metodologię co-active i co-creative w oparciu m.in. o metodę CoachWise™ oraz o kodeks etyczny International Coach Federation. Metodologia co-active i co-creative jest akredytowana przez ICF.


Czytaj dalej

Opinie klientów

Paulina

Wiedza osoób prowadzących była na wysokim poziomie, przekazywana uczestnikom szkolenia w ciekawy sposób. Podczas spotkania panowała miła, przyjazna atmosfera. Treści wyniesione ze szkolenia pozwoliły mi na usystematyzowanie mojej wiedzy i pozwoliło ją poszerzyć o kilka nowych zagadanień (choć uważam, że tych mniej znanych, bardziej wyszukanych zagadnień mogło być więcej). Widać było duże zaangażowanie szkoleniowców, wielu uczestników także wykazywało się aktywnością, jednakże rozproszenie uczestników po sali nie sprzyjało pełnemu zaangażowaniu. Oczywiście ogólnie szkolenie oceniam bardzo pozytywnie, powyższe "ale" nie są krytyką tylko osobistym odczuciem. Życzę dalszych sukcesów i pozdrawiam.

Więcej opinii

Dane kontaktowe

office@mkcommunications.pl