Marketing Meeting 4

MKCommunications i "IMAGINE" oraz Gazeta.pl i Listonic zapraszają do dyskusji o nowych mediach, komunikacji i PR w internecie. Spotykamy się 20 listopada o godz. 18.00 w łódzkim Klubie DOM, ul. Piotrkowska 138/140.

zaproszenie

Wstęp bezpłatny!

Tematy prelekcji:

Nie wiesz, więc klikniesz - Zofia Lach  - PR i marketing manager w Listonic, w którym na różnych stanowiskach pracuje od 4 lat. Poza tym członek Stowarzyszenia Topografie, gdzie pomaga tworzyć gry (nie tylko miejskie) i różnego rodzaju imprezy. Prywatnie namiętnie czyta i analizuje wszelkiego rodzaju teksty kultury z których czerpie swoją wiedzę, nie tylko marketingową.

World Internet Project Polska 2013 - o wieloekranowości i urządzeniach mobilnych - Artur Birnbaum - od 2008 związany z Agorą, gdzie początkowo zajmował się analizami rynku prasowego, zaś obecnie pracuje w dziale Badań i Analiz Gazeta.pl. Odpowiada tam za badania i analizy rynku internetowego. W wolnych chwilach pokonuje kolejne kilometry na swoim rowerze.

Opinie klientów

Paulina

Wiedza osoób prowadzących była na wysokim poziomie, przekazywana uczestnikom szkolenia w ciekawy sposób. Podczas spotkania panowała miła, przyjazna atmosfera. Treści wyniesione ze szkolenia pozwoliły mi na usystematyzowanie mojej wiedzy i pozwoliło ją poszerzyć o kilka nowych zagadanień (choć uważam, że tych mniej znanych, bardziej wyszukanych zagadnień mogło być więcej). Widać było duże zaangażowanie szkoleniowców, wielu uczestników także wykazywało się aktywnością, jednakże rozproszenie uczestników po sali nie sprzyjało pełnemu zaangażowaniu. Oczywiście ogólnie szkolenie oceniam bardzo pozytywnie, powyższe "ale" nie są krytyką tylko osobistym odczuciem. Życzę dalszych sukcesów i pozdrawiam.

Więcej opinii

Dane kontaktowe

office@mkcommunications.pl