Marketing Meeting 11

MKCommunications, "IMAGINE" oraz Ewelina Choroba zapraszają do dyskusji o nowych mediach, komunikacji i PR w Internecie. Nasi prelegenci w październiku to Grzegorza Miecznikowskiego z Prowly oraz Natalia Ircha z Fine Performance.

zaproszenie

Wstęp bezpłatny!

grzegorz_miecznikowski

Jako pierwszego zobaczymy na scenie Grzegorza Miecznikowskiego, który zaprezentuje temat: "Low cost marketing - mit, sztuka, zbawienie?"

 Grzegorz na stałe współpracuję z firmą Prowly, gdzie zajmuję się m.in pozyskiwaniem i utrzymywaniem relacji z klientami oraz wsparciem działań marketingowych. Prowadzę też własną agencję marketingową S Words. Z marketingiem i sprzedażą związany jestem od kliku lat. Współpracowałem z wieloma firmami m.in. z branży FMCG, healthcare, e-commerce, sportowej, IT i nowe technologie, dla których tworzyłem strategie sprzedażowe oraz plany komunikacji B2B w mediach tradycyjnych, internetowych i społecznościowych. Byłem związany także m.in. z globalną agencją LEWIS PR. Mam także bogate doświadczenie dziennikarskie, które zdobywałem m.in. w Gazecie Wyborczej, Polsce The Times oraz portalu Gazeta.pl. Prowadzę bloga Miecz Media p marketingu, sprzedaży, social media i innych rzeczach, które mogą przydać się w biznesie.

 

natalia_ircha

Następnie miejsce Grzegorza zajmie Natalia Ircha, która opowie o reklamie wideo za 100 zł - jak wypromować biznes na YouTube przy niewielkim budżecie? Natalia to specjalistka od adwordsów, youtuba i long tail’a, szkoleniowiec z zamiłowania. Wiedzę na temat rynku ecommerce zdobywała jako PR&Marketing Assistant w porównywarce cen Okazje.info. Obecnie związana z łódzką agencją Fine Performance, opracowuje strategie marketingowe dla klientów, planuje i zarządza kampaniami PPC. Od 2014 roku jako Certyfikowany Trener Google AdWords podpowiada jak tworzyć skuteczne kampanie reklamowe dzięki Google AdWords. Wolny czas najchętniej spędza na rowerze lub w domowym zaciszu w towarzystwie dobrego filmu akcji. Życiowe motto: The only place success comes before work is in the dictionary.

Opinie klientów

Paulina

Wiedza osoób prowadzących była na wysokim poziomie, przekazywana uczestnikom szkolenia w ciekawy sposób. Podczas spotkania panowała miła, przyjazna atmosfera. Treści wyniesione ze szkolenia pozwoliły mi na usystematyzowanie mojej wiedzy i pozwoliło ją poszerzyć o kilka nowych zagadanień (choć uważam, że tych mniej znanych, bardziej wyszukanych zagadnień mogło być więcej). Widać było duże zaangażowanie szkoleniowców, wielu uczestników także wykazywało się aktywnością, jednakże rozproszenie uczestników po sali nie sprzyjało pełnemu zaangażowaniu. Oczywiście ogólnie szkolenie oceniam bardzo pozytywnie, powyższe "ale" nie są krytyką tylko osobistym odczuciem. Życzę dalszych sukcesów i pozdrawiam.

Więcej opinii

Dane kontaktowe

office@mkcommunications.pl