Małgorzata A. Kosiarz

Nazywam się Małgorzata Kosiarz. Jestem akredytowanym coachem ACC ICF, wykładowcą akademickim oraz medioznawcą i dziennikarzem.

Moim mottem są słowa Alberta Schweitzera (1875-1965): Sukces nie jest kluczem do szczęścia. Szczęście jest kluczem do sukcesu. Jeśli kochasz to co robisz, odniesiesz sukces.

Przez wiele lat byłam dziennikarzem muzycznym (Radio Łódź, PR Program 1), współpracowałam także z miesięcznikiem Mobile Internet. Praca dziennikarska nauczyła mnie uważności, słuchania i zadawania pytań.

Bycie wykładowcą akademickim (UMCS, Clark University, WSSM) to dla mnie wielka przyjemność dzielenia się wiedzą z młodymi ludźmi i zarazem uczenia się od nich nowych rzeczy.

W coachingu ważna jest dla mnie uważność i prawdziwa wspierająca relacja, która pomaga sięgać po marzenia i cele. Cieszę się kiedy moi klienci są szczęśliwi i osiągają to co zamierzyli.

W tym codziennym zabieganiu ważne jest dla mnie zatrzymanie się i wsłuchanie się w siebie. A dla Ciebie?

Tak przede wszystkim jestem mamą dwóch cudownych córek, troskliwą żoną i zawsze gotową do wspierania przyjaciółką.

Uwielbiam gorące latte (ostatnio nawet bez cukru), muzykę od klasycznej po rockową i filmy, które najczęściej oglądam przez Netflix. Są takie miejsca na świecie, w których kocham być razem z moją rodziną to Łódź (moje rodzinne miasto), polskie góry, Gdynia i trochę dalej Hershey - Pennsylvania.

 

Opinie klientów

Paulina

Wiedza osoób prowadzących była na wysokim poziomie, przekazywana uczestnikom szkolenia w ciekawy sposób. Podczas spotkania panowała miła, przyjazna atmosfera. Treści wyniesione ze szkolenia pozwoliły mi na usystematyzowanie mojej wiedzy i pozwoliło ją poszerzyć o kilka nowych zagadanień (choć uważam, że tych mniej znanych, bardziej wyszukanych zagadnień mogło być więcej). Widać było duże zaangażowanie szkoleniowców, wielu uczestników także wykazywało się aktywnością, jednakże rozproszenie uczestników po sali nie sprzyjało pełnemu zaangażowaniu. Oczywiście ogólnie szkolenie oceniam bardzo pozytywnie, powyższe "ale" nie są krytyką tylko osobistym odczuciem. Życzę dalszych sukcesów i pozdrawiam.

Więcej opinii

Dane kontaktowe

office@mkcommunications.pl